Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Lokal za 2 zł/m2 zwolniony z czynszu.

2015-04-02 21:00:16, komentarzy: 3

Informowaliśmy Państwa (tutaj) o firmie, która wynajmuje lokal komercyjny w SM Hutnik w cenie 2 zł/m2. Firma ta otrzymała kolejne zwolnienie z czynszu za wykonany remont, tym razem na kwotę 18 500 zł. Myślę, że każdy z członków chciałby płacić taki czynsz za swoje mieszkanie i jeszcze dostać ulgę np. za pomalowanie ścian.

 

Widać z powyższego przykładu, jak Zarząd opiekuje się naszym wspólnym dobytkiem.

 

A może w poniższej kwestii Zarząd się wypowie:

 

Dlaczego nieruchomość (ul. BMC 44), która posiada jedno z największych zadłużeń w SM Hutnik (293 000 zł z tytułu czynszu) została wyremontowana (termomodernizacja).Oczywiście jak zwykle remont oparto na kredycie.

Kto będzie spłacał ten kredyt?

Z tego co widać nie będą tego robić mieszkańcy tego budynku,a przynajmniej nie wszyscy.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Gość 14:24, 3 kwietnia 2015

  To już naprawdę chamstwo ekipy zarządzającej spółdzielnią. Jak można zaciągnąć kredyt na dany budynek B.M.C. 44 na ocieplenie i inne prace remontowe z tym związane i prowadzone z środków innych niż kredyt. Jeżeli budynek ten jest zadłużony na 293.000,z tytułu opłat eksploatacyjnych [czynsze] co daje ponad 2.000.zadłużenia na jedno mieszkanie [132.mieszkania].Kto spłaci ten kredyt + odsetki od zaciągniętego kredytu.Czy zapłacą uczciwi członkowie innych nieruchomości. Ile jest tak zadłużonych ocieplonych budynków a koszty są pokrywane z innych nieruchomości.

  Odpowiedz
 • Gość 18:31, 3 kwietnia 2015

  jestem ciekawy kto decyduje który budynek w pierwszej kolejności ma być ocieplany/jakie są kryteria,dlaczego nie informuje się członków na stronie internetowej spółdzielni o kolejności,dlaczego nie informuje się o kosztach i żródłach finansowania,/ proponuje sprawdzić w jakich budynkach zamieszkują członkowie organów samorządowych na stronie internetowej nie ma takie informacji czy to przeoczenie czy strach.
  palant

  Odpowiedz
 • Gość 13:05, 4 kwietnia 2015

  O kolejności decydują Prezes Maciej Adamiec+Janikowski+Godzic.Za to córeczka Godzica została kierowniczką administracji nr.2.

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa