Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Do członków S.M. Zagórze.

2014-06-13 23:29:10, komentarzy: 21

 Otrzymaliśmy kolejny list od członka  S.M. Zagórze

 

 

Potwierdza się list publikowany na stronie internetowej o chęci przejęcia naszej spółdzielni przez grupę osób ściśle współpracującą ze SM Hutnik.Czynią to poprzez głoszenie nieprawdy na temat funkcjonowania nasze spółdzielni wprowadzając przez to naszych członków i mieszkańców w błąd.

Aby uniknąć tej sytuacji musimy wszyscy przyjść na Walne Zgromadzenie i ochronić nasz majątek przed zakusami tych osób ,które działają w celach prywatnych dla osiągnięcia swoich korzyści.

 

Przypominam o terminach zebrań:

 

Członkowie zamieszkujący ul: Piękna,Zapały,Br.Mieroszewskich,Dmowskiego oraz osiedla Długosza w dniu 16.06.2014 godz. 17 w sali Expo Silesia w Zagórzu ul Br. Mieroszewskich 124

Członkowie zamieszkujący ul.Lenartowicza, Białostocka,Kielecka, Mielecka,Łomżyńska w dniu 17.06.2014 godz. 17 w sali Expo Silesia w Zagórzu ul. Br. Mieroszewskich 124

Członek SM Zagórze

 

FORUM S.M. ZAGÓRZE 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • wesołek 10:47, 15 czerwca 2014

  Lista osób które chcą zawładnąć naszą spółdzielnie jest wywieszona.POGRAM TO JEST TO CO REALIZUJE SIĘ OBECNIE.Idziemy na Walne. Dbajmy o nasz majątek.

  Odpowiedz
 • supetr wesołek 12:10, 15 czerwca 2014

  Na tej liście są pracownicy SM Hutnik czy to jest zgodne prawem spółdzielni

  Odpowiedz
 • k zarzycki 13:45, 15 czerwca 2014

  List do Pani Dominiki Szanowna była Pani w spółdzielni wielokrotnie ,pracownik działu udostępniał Pani dokumenty o które Pani prosiła.Czekam na spotkanie z Szanowną Panią w dniu 16.06.2014 w godz.14-16 .
  z wielkim szacunkiem K ZARZYCKI

  Odpowiedz
 • Grizzly 15:12, 15 czerwca 2014

  Ludzie, czy nie rozumiecie, że jeśli nie przyjdziecie jutro na walne, to kolejny już raz, kolejna spółdzielnia może wpaść w ręce osób, które
  naprawdę nigdy nie miały nic wspólnego ze spółdzielczością i w ogóle z zarządzaniem. Przecież do tej pory, przez tyle lat wnosimy opłaty i woda na głowę nie leje się, windy są sprawne, okna wymienione, i generalnie w każdej chwili można zadzwonić jeśli coś jest nie tak.
  A tym małolatom chodzi tylko o jedno.Dorwać się do korytka za nasze pieniądze polepszać sobie byt.
  Rozsądni przyjdą, nie rozsądni oleją sprawę i gratuluję im głupoty.

  Odpowiedz
 • POGORIA 18:11, 15 czerwca 2014

  Spółdzielnia SM ZAGÓRZE nie może być ostoją kolesiostwa i partyjniactwa starych,zasiedziałych i niekreatywnych działaczy którzy za nic mają zdanie loakatorów...żeby się zmieniła trezba nowych młodych ambitnych osób...które zrobią co trzeba...

  Odpowiedz
 • loksi 18:38, 15 czerwca 2014

  POGORIA tak tak was niezależnych na pewno tu "potrzeba" o tak na pewno zmienicie ... eh aż mi was szkoda

  Odpowiedz
 • gwiezdna8 22:19, 15 czerwca 2014

  Zarząd SM Zagórze twierdzi, że u nich opłaty są najmniejsze.
  A dlaczego? Bo niewiele się remontuje i są niskie opłaty na fundusz remontowy.
  Gdyby odjąć remontowy, to okazuje się, że utrzymanie SM Zagórze jest bardzo drogie.
  Nic dziwnego. Zatrudniają prawie tyle samo ludzi co Hutnik, a administrują mniej niż połową jego zasobów.

  Odpowiedz
 • ojej 23:43, 15 czerwca 2014

  W Hutniku za to wszystko jest super .
  Remontujecie, bo kredytów nabraliście w cholerę. A kto to spłaci, Zarząd ?
  Gdzie rozliczenie termomodernizacji ?
  Dlaczego wszystko jest u was tajne ?
  Daruj sobie obronę bosa, bo śmieszny jesteś.

  Odpowiedz
 • gosc 11:25, 16 czerwca 2014

  do rady osiedlowej chce kandydowac pracownik spoldzielni; hutnik; pan [Hawrus] z lenartowicza to oczyms swiadczy wyborcy sprawdzajcie dobrze wszystkie nazwiska ?????

  Odpowiedz
 • niezadowolona z BMC 18:36, 16 czerwca 2014

  Trzymam za was kciuki lokatorzy sm zagórza - wierzę że tak jak w sm środuli nie dacie wejść Niezależnym idiotom :)

  Odpowiedz
 • Wil 14:19, 18 grudnia 2014

  To nie jest lista osób która chce zawładnąć spółdzielnie Zagórze to jest lista kolaborantów którzy dla kilku srebrników gotowi są oddać swoja spółdzielnie na rozgrabienie, tych kolaborantów należy pokazywać sobie palcem na ulicy - niech wszyscy wiedzą.

  Odpowiedz
 • jędras 9:28, 22 czerwca 2017

  No i wyszło szydło z worka jaka to jest ze spółdzielnią Zagórze.Wyniki beznadziejne wszystkie wskazniki ekonomiczne dno, pieniędzy brak lokat zero. Wreszcie członkowie poszli po rozum do głowy i odwołali Zarząd i Radę Nadzorczą. Brawo!!!!! A jescze parę dni temu w ulotkach kolportowanych przez
  Zarząd było tak pięknie.

  Odpowiedz
 • Albert 8:00, 25 maja 2019

  Obecnie jest znacznie gorzej i możliwe jest jej celowe doprowadzanie do stanu upadłości!!!

  Odpowiedz
 • jędras 9:33, 22 czerwca 2017

  Nawet jak to powiedziała Pani księgowa nie maja pieniedzy na oprogramowanie i szkolenie pracowników. Brawo dla ZARZĄDU!!!!!!

  Odpowiedz
 • Gość 19:49, 24 czerwca 2017

  To takie nasze prawdziwe POLSKIE

  Odpowiedz
 • Wojtek 5:14, 24 maja 2019

  Szanowni Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej "Zagórze".
  Informuję, iż w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód (Wydział VIII Gospodarczy Rejestrowy KRS)toczy się z mojej inicjatywy wszczęte postępowanie o ustanowienie kuratora sądowego dla Spółdzielni. Postępowanie to jest efektem braku podpisanych protokołów z obu części ostatniego walnego zgromadzenia (tj. 23 i 24 maja 2018 roku).
  Po oddaleniu tegoż wniosku przez referendarza sądowego skutecznie go zaskarżyłem i obecnie ponownie sprawę rozpoznania przedmiotowego wniosku prowadzi sędzia SR. To działanie stworzyło sytuację, w której poprzednie walne zgromadzenie jest dotknięte rygorem nieważności a następne zaplanowane przez nielegalnie działający zarząd spółdzielni i radę nadzorczą, która to zamiast mnie powinna była zgłosić wniosek do sądu - będzie także dotknięte nieważnością, a samo jego przeprowadzenie wygeneruje koszty, którymi powinny być obciążone osobiście osoby je organizujące. Taki stan rzeczy jest nie do przyjęcia i osoby, które za to odpowiadają powinny zostać relegowane ze spółdzielni przez kuratora sądowego, który zgodnie z ustawą o Krajowym rejestrze Sądowym ma rok na zrobienie porządku w spółdzielni lub złożenia wniosku do sądu o jej likwidację.
  W nawiązaniu do wpisu umieszczonego przez Wesołka, oświadczam, iż nie należę do kręgu osób, które pragną zawładnąć spółdzielnią.
  Z poważaniem,
  Wojciech Drobiecki

  Odpowiedz
 • Wojtek 5:17, 24 maja 2019

  Wobec tego, zaskarżyłem nawet wpis w KRS dotyczący nowej Pani Prezes. Sprawa jest w toku.

  Odpowiedz
 • Albert 7:17, 25 maja 2019

  Ostatni wpis komentarza z 2017 roku może świadczyć o ty, że strona ta została ocenzurowana przez osoby, których krytyka bardzo dotyka.

  Odpowiedz
 • Albert 8:02, 25 maja 2019

  Do tych co dokonują moderacji. Pamiętajcie, że cenzurą ograniczacie konstytucyjne prawo swobodnych wypowiedzi i możecie za to ponieść konsekwencje, nawet karne!!!

  Dopisek administracji
  Nie wiem, co Pan pali, ale proszę to rzucić.
  :-)

  Odpowiedz
 • Albert 9:00, 26 maja 2019

  Ukrywanie się pod "dopiskiem administracji" i insynuowanie,że coś palę niedobrego, co mogłoby zaszkodzić osobom odpowiedzialnym za wykazany stan rzeczy ze spółdzielni mieszkaniowej "Zagórze" - może świadczyć o tej osobie, że jest po prostu moim wpisem bezpośrednio trafiona!!!

  Dopisek administracji:
  Straszenie nas sprawą karną, bo nie dopuszczamy do publikacji Pana komentarzy nie jest normalnym zachowaniem zdrowego na umyśle człowieka, stąd podejrzewamy, że może te wydumane groźby (pod naszym adresem)są wywołane przez jakieś używki.

  Jeśli jesteśmy w błędzie to przepraszamy.

  P.S.
  Nie odnosimy się do sytuacji w SM Zagórze.

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa