Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Działki i budynki do sprzedaży.

2016-04-18 00:40:11, komentarzy: 10

Hutnik na walnym występuje o zgodę na sprzedaż kilku parkingów, budynków komercyjnych (bank, Stokrotka, tzw. Detal-Market) i terenów zielonych np. deptaka biegnącego wzdłuż bloków przy kieleckiej. Idź na walne i nie wyraź na to zgody. Na sprzedaż trafia ponad 200 działek, w tym działka na której stoi siedziba spółdzielni przy ul. Gwiezdnej.

Poniżej prezentujemy mapkę z zaznaczonymi niektórymi działkami, które mają trafić do sprzedaży.

działki

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Artur 17:13, 18 kwietnia 2016

  Wystawiając tyle naszego majątku do sprzedaży ,aby zadowolić kolesiów ,czego przykładem może być ZKR -Sprawa w Sądzie Karnym . Tak robi się biznesy w Spółdzielni Hutnik ,Pytanie ? na których działkach zostanie wybudowane obiecane w 2012 roku 300 garaży dla członków Spółdzielni

  Odpowiedz
 • Zofia 18:22, 18 kwietnia 2016

  Sądząc po oznaczeniach na powyższej mapce, to jaką różnicę robi czy psa wyprowadzisz na teren sm Huntik czy kogoś innego ? Raczej różnicy nie odczuje .. a raczej na środku chodnika też marketu nie postawią ... nie rozumiem ... po co płacić podatek od działki która po prostu jest .. czy to nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto ..

  Odpowiedz
 • Gość 18:38, 18 kwietnia 2016

  A co z budynkiem PKO, Stokrotką, parkingami, pawilonem na Kisielewskiego?
  Nie zauważyłem, żeby Hutnik sprzedawał środek chodnika. Działki są sprzedawane w pakietach, tak aby osoba, które je kupiła miała w sumie większą powierzchnię.

  Odpowiedz
 • Artur 7:42, 19 kwietnia 2016

  Tyle waszego majątku na sprzedaż ? Dobry żart, to są działki leżące odłogiem i generujące koszty. Wszystkie działki to albo skrawki ziemi albo kawałki chodnika. Ciekawe który koleś coś na tym wybuduje, chyba że świadomy lokator da mu pozwolenie na budowę. Ogarnijcie się bo to śmieszne...

  Odpowiedz
 • Gość 9:27, 19 kwietnia 2016

  Stokrotka, pawilon na Kisielewskiego, bank PKO przy Br. Mieroszewskich, parking strzeżony przy Kieleckiej faktycznie generują koszty, ale najemcom a spółdzielnia na nich zarabia.
  Parking przy Kieleckiej, przy przychodni Gwiezdna, czy przy Łomżyńskiej (mieszkańcy sami go robili) to działki leżące odłogiem?
  Należało poinformować mieszkańców co się sprzedaje, a nie wszystkie działki wrzucać do jednego wora.

  Odpowiedz
 • Balcerek 15:17, 20 kwietnia 2016

  Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie działki pod ZKR, ale skarżący odwołali się wyżej i wyższa prokuratura zleciała sprawę do sądu. Była już pierwsza rozprawa. Ciekawe jaki będzie wyrok, wtedy zobaczymy co powiedzą ludziom, na razie to ukrywają...

  Są pierwsze wyroki (kary grzywny) za nieudostępnianie członkom spółdzielni dokumentów i umów. Inne sprawy trwają.


  Nie siedź w domu. Przyjdź na Walne i głosuj na ludzi, którzy dbają nie o swój interes, a o interes nas lokatorów, którzy płacą coraz wyższe czynsze. Ludzie dali rade w Środuli, Zagórzu to dlaczego miałoby się nie udać w Hutniku ? Precz z zadłużaniem Spółdzielni, precz z wyprzedażą majątku spółdzielni !

  Odpowiedz
 • gość 17:32, 20 kwietnia 2016

  Ha- "oczekujący"a wśród kandydatów na członków Rady Nadzorczej umieszczonych przez Stowarzyszenie jest własnie członek "oczekujący".To juz nie rozumiem jestem za a nawet przeciw?

  Odpowiedz
 • Gość 19:17, 20 kwietnia 2016

  Znam go, nie jest żołnierzem Adamca.

  Odpowiedz
 • gość 9:55, 22 kwietnia 2016

  Ale chyba był ha ha

  Odpowiedz
 • Tomekq 18:14, 24 kwietnia 2016

  A gdzie idą pieniądze z sprzedaży? Jak można sprzedać obiekty, który są wynajmowane i przynoszą zyski?
  Dlaczego na zebrania i głosować mogą tylko osoby przynależne do SM, a nie wszyscy właściciele mieszkań? Jak mniemam każdy płaci te same opłaty (członek SM zapewne jeszcze niższe), a zwykły właściciel mieszkania nie ma prawa głosu w sprawie jego majątku?

  Nad tym powinni wszyscy skupić się w pierwszej kolejności. DOSTĘP do głosowania dla każdego właściciela mieszkania przynależnego do SM Hutnik

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa