Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Historia zbuntowanego członka spółdzielni Hutnik.

2014-04-05 00:16:43, komentarzy: 9

Ponownie skontaktowała się z nami Pani Jola, której historię opisywaliśmy w tym miejscu: kliknij.

 

Pani Jola właśnie otrzymała kolejny pozew sądowy, w którym s.m. Hutnik domaga się pokrycia kosztów wyburzenia pawilonu w kwocie 15 000 zł.

 

Jedynym źródłem utrzymania Jej rodziny (samotnie wychowuje córkę) jest czynsz, który otrzymuje za wynajem w/w pawilonu.

Zarząd w osobie Pana Kaczmarczyka utrzymuje, że teren na którym znajduje się pawilon będzie modernizowany. W pobliżu znajdują się podobne budynki i żaden z nich nie zostanie wyburzony.

 

Nasze źródła donoszą, że na dzierżawionej przez Panią Jolę działce powstaną 2 miejsca parkingowe.

Powstaje pytanie czy przyniosą one s.m. Hutnik większe źródło dochodu, niż czynsz za dzierżawę, czyli około 500 zł ?

 

Właścicielka budynku twierdzi, że kilka dni przed Walnym w 2013 r odwiedził Ją pracownik s.m. Hutnik, który prosił, aby na Walnym Zgromadzeniu Członków głosowała na korzyść Zarządu. Podobną propozycję otrzymała również osoba wynajmująca od Pani Joli pawilonik.

 

Podczas walnego zgromadzenia Pani Jola nie tylko nie poparła Zarządu s.m. Hutnik, ale również zadawała kłopotliwe pytania, na które Prezes Maciej Adamiec nie umiał odpowiedzieć.

Dzień później otrzymała wypowiedzenie umowy dzierżawy gruntu … .

 

Prosimy Państwa, o nagłośnienie tej tragicznej historii osoby, która sprzeciwiając się działaniom s.m. Hutnik obecnie znajduje się na skraju bankructwa.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Spółdzielca 10:38, 5 kwietnia 2014

  Łukaszenkowska DEMONkracja w spółdzielniach. Orwell by tego nie wymyślił. Takie są skutki dziurawych ustaw spółdzielczych generujących sitwiarskie grupy trzymające władze w sm. Wielu, zbyt wielu polityków udaje, że nie wie o co chodzi. Ulegają fałsz-propagandzie lobby prezesowskiego z niewykluczonymi powiązaniami, by nie nowelizować ustaw spółdzielczych zgodnie z zasadami spółdzielczymi właśnie, z normalnie rozumianymi zasadami.
  Głównym powodem kryzysu w Polsce jest brak zaufania do różnorakiej maści instytucji i funkcjonariuszy różnych szczebli. Jesteśmy osaczeni przez owe mniej czy bardziej jawne powiązania.

  Odpowiedz
 • Hector 20:06, 5 kwietnia 2014

  Wypisz wymaluj - wypowiedź wzorowana na mówcach z czasów słusznie minionych. Zastanawiam się czy autor sympatyzuje z tymi czasami czy to tylko przypadek.
  Nie mam nic wspólnego z Hutnikiem ale dziwię się że tak się lokatorzy dają poniewierać. Chyba że to tylko pijar niektórych przegranych.

  Odpowiedz
 • Gość 21:32, 5 kwietnia 2014

  Ja akurat znam te historię z pierwszej ręki. Wszystko jest prawdą. Pani Jola ma też sprawę w sądzie o pomówienie sm Hutnik. Smutne, ale prawdziwe.
  Mnie też dziwią mieszkańcy hutnika, że nic z tym nie robią.

  Odpowiedz
 • hala13 12:07, 6 kwietnia 2014

  Szkoda, że jesteśmy tacy obojętni nawet na największe świństwa wyrządzane innym. Mieszkańcy oraz członkowie sm Hutnik pozwalają władzom na bezkarność w świetle prawa pozostając póki co szczęśliwymi,że na razie sami preziowi nie podpadli. Może niedługo ktoś następny dozna poniewierki wszechwładnego i jednocześnie bezkarnego zarządu.

  Odpowiedz
 • obcy 10:50, 8 kwietnia 2014

  Brak wiedzy i bierność prowadzi Was do tego co macie w Hutniku. Wystarczyło kilku drobnych cwaniaków i zostliście z ręką w nocniku, ciekawe kiedy się ockniecie z tego letargu.Może mi ktoś odpowie kto finansuje "niezależne" turnieje piłki nożnej?

  Odpowiedz
 • Lokator z nową windą ;-) 11:45, 2 czerwca 2014

  Ludzie przecież to są ewidentne bzdury, i wy na to dajecie się nabierać?
  Byłem na ostatnim walnym i jakoś trudno mi uwierzyć w to że 99% ludzi głosujących to byli kolesie prezesa, głosowania przechodziły przewagą np. 170 głosów za do 5 głosów przeciw, czyli co w spółdzielni jest tylko 5 nieomylnych a reszta to bezmózgie baranki które nic nie rozumieją?
  To ciekawe że te baranki mają teraz klatki zamykane na elektroniczne domofony do których nie trzeba nosić kluczy tylko wystarczy pamiętać pin. A prezes ustąpił ze stołka bo nie chce udawać że pracuje jak chce rozpocząć kampanię, w przeciwieństwie do innego prezesa SM Środula który kandydował ale stołeczek trzymał do wyniku wyborów, bo jakby tak nie wygrał to by nie odszedł, ten przynajmniej ma honor. Ja jakoś widzę pozytywy, np wymianę wind w budynkach, termomodernizację, dziwne że poprzedni zarząd ten niby dobry zrobił z 3 budynki a obecny robi teraz chyba z 15 i to jeszcze z dofinansowaniem, jak to są oszuści według was to ja nie chcę wiedzieć to dla was znaczy być uczciwym, bo chyba macie spaczone pojęcie...

  Odpowiedz
 • ojej 22:53, 2 czerwca 2014

  Bredzisz chłopie.

  Ustawione Walne, na które chodzą pracownicy Hutnika, kibole i pracownicy firm współpracujących z Hutnikiem.
  Świetnie, że są domofony i termo, ale nie za te pieniądze.
  A wiesz ile to kosztowało ?
  O jakim dofinansowaniu piszesz - są tylko kredyty.
  Świetny gospodarz, który wszystko robi z kredytów.

  Gdyby na tej stronie były bzdury, to już dawno byłaby zamknięta przez sąd.
  Spadaj do tej swojej Rady Nadzorczej i wchodź dalej do dupy Adamcowi, ale wiedz, że Prokurator i tak cię dorwie, jak i dorwał Adamca.

  Odpowiedz
 • Kate 15:24, 7 sierpnia 2014

  Trezba by przyjrzeć sie na jakiej zasadzie wybrana jest firma która remontuje bloki na Zagórzu.

  Odpowiedz
 • Marta 14:49, 21 lutego 2015

  W czeladzkiej też zmanipulowali Walne w 2014r, dobrą szkołę z hutnika dostała w waszej spółdzielni jedna obecna pracownica czeladzkiej.Zwieziono busem na zebranie babki i dziadków a była wasza pracownica machała teczkami w trzech kolorach dając im wskazówki jak mają głosować. Wprowadzili niezgodnie ze statutem glosowanie pilotami elektronicznymi.Nauka nie idzie w las.Już niedługo w czeladzi będzie jeszcze ciekawiej bo coraz więcej u nas fachowców z Hutnika od szeryfa Adamca.

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa