Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Nie udało się w Spółdzielni " Środula " może uda się w Spółdzielni " Zagórze "

2014-04-11 12:11:23, komentarzy: 79

Poniżej publikujemy list, który otrzymaliśmy od jednego z naszych sympatyków : 

 

W dniu 3.04.2014 prezesi SM " Hutnik " ADAMIEC i KACZMARCZYK w siedzibie spółdzielni Hutnik zorganizowali " NARADĘ " z członkami SM " Zagórze " w tym w większości pracownikami SM " Hutnik " na której namaszczono przyszłego Prezesa SM " Zagórze " - Latosa Marcina oraz przeprowadzono instruktaż jakie działania należy podjąć aby przejąć SM " Zagórze ". Namaszczony prezes w dniu 10.04.2014 w szkole przy ulicy Kalagi w Zagórzu wspólnie z kilkoma pracownikami SM Hutnik /w tym prezes Kaczmarczyk/ wygłosili wykład na temat SM Zagórze i poinformowali zebranych o swoich zamierzeniach.Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej Zagórze uważajcie bo możecie znaleźć się w szponach ludzi , którzy w przejęciu spółdzielni widzą swój prywatny interes a, nie dobro członków spółdzielni / osoby te nie są członkami spółdzielni Zagórze/.

 

 

PILNUJCIE TERMINÓW WALNEGO ZEBRANIA aby w nich uczestniczyć i nie pozwolić na zawładnięcie Waszej Spółdzielni.


Członek SM Hutnik sympatyk SM Zagórze

 

 

FORUM S.M. ZAGÓRZE 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Jowana spółdzielca 12:58, 11 kwietnia 2014

  Ludzie Niezależnych chcą przejąć sąsiednią spółdzielnię bo nabrali kredytów (ich zadłużenie jest kolosalne!!!!!) i nikt nie chce im dawać kolejnych a trzeba spłacać te wcześniejsze. SM"Zagórze" NIE JEST ZADŁUŻONA!!!!! więc trzeba wykorzystać jej potencjał i nabrać kolejnych kredytów !!!!!
  Ludzie nie bądźcie ciemni i brońcie się póki możecie bo nasi członkowie w hutniku poddali się bez walki!!!

  Odpowiedz
 • maciejowa 14:48, 11 kwietnia 2014

  Dali Latosowi zadanie zdobycia spółdzielni, tylko czy on się do tego nadaje skoro padł na Środuli mając wszystko. Poza tym gdyby był fachowcem i dobrym graczem to ludzie sami by chcieli jego pomocy. W chwili obecnej miota się i nic więcej, kupi na to tylko garstkę naiwnych....

  Odpowiedz
 • Lidia B. 15:32, 11 kwietnia 2014

  Brawo Maciejowa :) Tylko jak dotrzeć do rzeszy spółdzielców, jeśli nawet oni nie są chętni przychodzić na Posiedzenia organizowane co roku w Expo?
  a czy nam teraz źle? Pozdrawiam Wszystkich tych , którzy nie łakną złudzeń od "Wielkich i Nowych"
  Lidia B.

  Odpowiedz
 • Wujek dobra rada 17:41, 11 kwietnia 2014

  No pan Latos to wybitny specjalista spółdzielczości (bogate doświadczenie praca w SM. Hutnik, Później vice prezes ds. technicznych - raczej prawie cala swoja prace spędził na L4 uciekając przed zwolnieniem , a teraz szykuje się na SM Zagórze , co będzie następne jak się nie uda??)

  Rozbawiło mnie na spotkaniu, porównywanie czynszów bez żadnych szczegółów co się na opłaty składa oraz pominięte dodatkowe opłaty ważne że wykresy były wielkie i przemawiały na korzyść SM Hutnik.

  Wspaniałe oszczędności dzięki wymianie wind (mniej prądu podobno biorą , ale o opłatach za serwisowanie już nie wspomniano)
  Najzabawniejsze była wypowiedź dotyczącą pewnej firmy informatycznej , której pan Latos nie chciał wymienić z nazwy, że podobno prezes SM Zagórze ma się zamienić miejscami z prezesem firmy :P

  Oczywiście nie zapomnieli wspomnieć o transparentnych przetargach i informacjach dla wszystkich , udzielanych przez SM Hutnik po zmianach jakie przeprowadzono.

  Piękna demagogia i puste słowa no ale wybory idą.


  Swoją drogą 15 osób do Rady Nadzorczej i 22 do rad osiedla na taką spółdzielnie to raczej za dużo (tu można by trochę oszczędzić na dietach) , warto aby członkowie wystąpili przed walnym o zmiany w statusie i redukcję do 10 osób oraz zastrzegli że wybierany Prezes (o ile to w ogóle nastąpi) powinien być członkiem spółdzielni i mieć przynajmniej 5 lub więcej lat doświadczenia w zarządzaniu spółdzielnią. (
  Pozdrawiam Mieszkańców SM Zagórze i nie dajmy się

  Odpowiedz
 • Jowana Spółdzielca 23:32, 11 kwietnia 2014

  Chodził sobie pan Latos po zebraniach i naganiali ludzi aby głosowali na niego i jego kolesi aby weszli do rady dzielnicy Zagórze , wieśmaki szukają ciepłych posadek , sama korupcja , a gdzie prokuratorzy i wymiar sprawiedliwości .

  Odpowiedz
 • Kyldeswer 12:14, 13 kwietnia 2014

  Radni dzielnicy Zagórze(jeżeli rada powstanie) są społeczni i nie będą pobierać pensji/diet

  Odpowiedz
 • xxx 10:48, 12 kwietnia 2014

  Gdzie są organy samorządowe spółdzielni Zagórze skoro pod ich nosem geograf Latos organizuje spotkania gdzie przedstawia nieprawdziwe informacje na temat spółdzielni zagórze/ sam nie jest członkiem spółdzielni zagórze/ wstyd, wstyd,jeszcze raz wstyd....

  Odpowiedz
 • mieszkaniec SM Zagórze 12:38, 12 kwietnia 2014

  spotkanie odbywa się na zasadach szeptania przez sprzątaczki ludziom kiedy i gdzie;
  podobny scenariusz ja przy przejęciu SM Hutnik;
  Lizanie dupeczek sprzątaczkom, kiedy Ci i tak je zwalniają a zatrudniają na zlecenie będące na własnej działalności - tak? Kto wie to wie.

  A obłuda przedstawiana przez Pana Latosika w towarzystwie kolegów po fachu, np. Pana Kaczmarczyka którego nigdy nie można zastać w sm hutniku, strzelają informacjami - ślepakami, bo nie mają tak na prawdę rzetelnych informacji - słyszą że coś dzwoni ale nie wiedzą w jakim kościele.'
  Zabawni, Panie Latos prosimy o oficjalne info o spotkaniu z Panem - chętnie przyjdziemy. :D Mamy kilka pytań. :)

  Podobno - jeśli Latosik tym razem nie przejmie spółdzielni - to po nim, Maciuś Adamiec nie daruje mu tego. Hehehe.

  Odpowiedz
 • K Zarzycki 16:05, 12 kwietnia 2014

  czytając linki /jeżeli jest to prawda / oczekuję zaproszenie od Pana Latosa na spotkanie /może być w SM Hutnik/ aby wyjaśnić kłamstwa. K Zarzycki V-c Prezes SM Zagórze.

  Odpowiedz
 • Lidia B. 12:04, 14 kwietnia 2014

  Witam Pana, Prezesie. Cieszę się, ze ma pan czyta te komentarze i do nich chce się ustosunkować.
  Pozdrawiam, mając nadzieję, że w tym roku będzie
  więcej osób - członków spółdzielni na spotkaniu organizowanym przez SM "Zagórze"
  Lidia B.

  Odpowiedz
 • zaraza 13:32, 13 kwietnia 2014

  Jestem pełen podziwu dla pana prezesa ze chyba jako jedyny próbuje stawić czoła tej sekcje/pytam gdzie są działacze rady osiedla i rady nadzorczej to oni przede wszystkim powinni stawiać czoło tym oszczercom/no chyba że działają w porozumieniu z panem L.

  Odpowiedz
 • stanowczy ruch 9:58, 14 kwietnia 2014

  Brawo Panie prezesie, tylko taka postawa pozwala skutecznie walczyć z tą grupą uzależnionych od niezależnego narzucania swojej władzy normalnym ludziom. Trzeba z propagandą tej rozlewającej się lawy cwaniactwa,chciejstwa i bezwzględności walczyć i skutecznie informować szersze forum naszej społeczności o ruchach tych łowczych.

  Odpowiedz
 • obcy 12:43, 14 kwietnia 2014

  Patrząc na działanie ,,Kontry,, Sielec i analizując przekaz który jest na stronach manifo nie mam złudzeń iż proces przejmowania tej spółdzielni już się toczy. Nie powinniście tego wspomagać i ułatwiać jej zdobycia zależnym od Macieja A.

  Odpowiedz
 • Gość 16:26, 14 kwietnia 2014

  Stowarzyszenie Kontra z SM Sielec już zostało przejęte przez Niezależnych.

  Odpowiedz
 • mieszkaniec SM Zagórze 20:58, 14 kwietnia 2014

  Panie Prezesie my mieszkańcy SM Zagórze jesteśmy gotowi bronić spóldzielni wraz z Panem.

  Odpowiedz
 • asad 22:13, 14 kwietnia 2014

  http://www.youtube.com/watch?v=ceyayhU1HYY

  Odpowiedz
 • lokatorka 9:17, 15 kwietnia 2014

  Środula już sie szykuje do kolejnej walki z ludzmi Pana A myślę że jak w zeszłym roku damy radę i nie oddamy naszej spółdzielni!
  Wszyscy na WALNE w czerwcu !!!

  Odpowiedz
 • Jan Nowak 16:37, 15 kwietnia 2014

  I tak to jest. Mieszkania, własność prywatna ludzi w związku ze zmową Niezależnych, panów Adamca i Kaczmarczyka mają przejść pod opiekę wybrańca,pana Marcina Latosa.
  Marcin Latos, wybitny trener piłkarski klasy gminnej, absolwent geografii (chyba badacz koła podbiegunowego ), wybitny krawiec Samoobrony śp. pana Leppera
  ( na zdjęciu przycina własny krawat – źle skrojony przez producenta),sprawdzony zawodowo w SM Środula ( jako wybitny fachowiec, wiceprezes ds. technicznych wyrzucony na zbitą buzię po kilku miesiącach) otrzymał polecenie Stowarzyszenia Niezależni (konkretnie pana Macieja Adamca, Pawła Kaczmarczyka)
  włączenie w SM Zagórze do grupy pana Macieja Adamca.
  Pan Marcin Latos jest osobą jak najbardziej odpowiednią do przejęcia pieniędzy mieszkańców SM Zagórze.
  Apeluję, spółdzielcy SM Zagórze, dajcie pieniądze panu Marcinowi Latosowi ( dokładniej Niezależnym, Maciejowi Adamcowi, Pawłowi Kaczmarczykowi).
  Oni już wiedzą co zrobić z pieniędzmi spółdzielców ( sprawdzeni w SM Hutnik).
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,2954089.html

  Odpowiedz
 • Gość 17:33, 15 kwietnia 2014

  Szkoda, że lokatorzy tak olewają sm Hutnik.
  Oby w sm Zagórze byli mądrzejsi.

  Odpowiedz
 • jasiek 8:52, 16 kwietnia 2014

  Co trzeba zrobić w naszym Hutniku aby doprowadzić do normalności.
  1.Przygotować wniosek umotywowany w prosty sposób o odwołanie rady nadzorczej- wniosek musi podpisany przez co najmniej 10 osób.
  2.Złożyć go do zarządu za potwierdzeniem co najmniej 14 dni(lepiej więcej żeby nie kombinowali)przed walnym zgromadzeniem. A najbezpieczniej więcej niż 21 dni przed walnym aby uciec od spekulacji braku punktu w porządku obrad.
  3.Przyjść na walne, nie dać się zmanipulować, i zagłosować większością 2/3 odwołać radę, powołać nową Radę która zrobi porządek i mamy spokojne jutro.
  Prawda jakie to proste.

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa