Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Prokuratura chce odsunięcia Macieja A. od pełnionej funkcji.

2018-05-12 08:05:11, komentarzy: 2

Koledzy Prezesa Macieja A. zwani Radą Nadzorczą S.M. Hutnik walczą, aby mimo otrzymania kolejnych zarzutów Prezes pozostał na swoim stanowisku.

Z tego powodu Rada Nadzorcza SM Hutnik podjęła uchwałę, w której przedsawia Prezesa jako osobę, która przynosi same korzyści SM Hutnik.

 

Dodajmy, że to kolejne zarzuty przedstawione Prezesowi SM Hutnik. Poprzednie dotyczyły przyjęcia korzyści majątkowej podczas prac termomodernizacyjnych.

 

Prezentowana poniżej Uchwała Rady Nadzorczej nie została przedstawiona członkowi spółdzielni, który w siedzibie Hutnika miał otrzymać wszystkie uchwały do wglądu.

 

Uchwała RN

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Felka 8:43, 13 maja 2018

    Czas najwyższy pożegnać się ze swoim folwarkiem i czas najwyższy wymienić całą radę nadzorczą która za nic miała Nas Członków Spółdzielni - to oni zawsze myśleli o sobie i pod siebie a nam wytaczali procesy sądowe i rzucali kłody pod nogi.Pan Prezes Adamiec i jego świta czyta systematycznie naszą stronę więc panie prezesie: nic nie jest na zawsze a karma wraca!Dużo się panu uzbierało - oj dużo.Nie ma ludzi niezastąpionych a takich gospodarzy jak pan My nie chcemy w Naszej Spółdzielni bo ona ma działać dla Nas - a nie dla pana i pana rady nadzorczej.Ta uchwała tylko potwierdza waszą kompromitacje.

    Odpowiedz
  • gość 18:21, 2 czerwca 2018

    Szanowny""Swiadomy lokatorze"" a w SM Zagórze"bezkredytowej "Sp-ni wybrany został prezes?

    Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa