Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Protokół dla dających się doić członków SM Hutnik.

2015-02-11 10:32:27, komentarzy: 5

 Otrzymaliśmy protokół nr 19/2014 z posiedzenia  Rady Nadzorczej, które odbyło się w dniu 04-11-2014 roku. Na protokole widnieje adnotacja „za zgodność z oryginałem” wraz z podpisem adwokata, który współpracuje z SM Hutnik w Sosnowcu.

 

W lutym tego roku jeden z członków w/w SM otrzymał protokół z tego samego posiedzenia Rady Nadzorczej również opisany „za zgodność z oryginałem” z podpisem pełnomocnika Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Hutnik.

 

Jednakże oba protokoły zasadniczo się różnią. Ten przekazany członkowi spółdzielni  zawiera zmienioną  uchwałę nr 323/2014 Rady Nadzorczej dotyczącą  ustanowienia hipoteki na budynkach należących do SM Hutnik. W w/w protokole brak informacji o kwocie gwarancji bankowej ( 12 000 000 zł) oraz o budynkach, które zostaną zastawione w banku w celu otrzymania tej gwarancji. O tym zastawie przeczytają Państwo tutaj.

 

Przed członkiem SM Hutnik ukryto szczegóły dotyczące uchwały nr 323/2014. Ciekawe, czy z każdego posiedzenia Rady Nadzorczej SM Hutnik produkuje się dwa protokoły – ten właściwy i ten przeznaczony dla stada dających się golić członków w/w SM.

 

Kolejne posiedzenie ( z grudnia 2014 ) zatwierdziło protokół z posiedzenia z dnia  04-11-2014, tylko ciekawe który.

 

 

Poniżej przedstawiamy kopie w/w protokołów ze zmienioną treścią.

 

Dodajmy, że sprawą zajęła się już Prokuratura w Sosnowcu.

 

 

 

 

 

"Oryginalny protokół" 

 

 

 

 

 

 

Drugi "oryginalny" protokół - dla członka SM Hutnik

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • rambo 11:55, 12 lutego 2015

  Kodeks Karny ART. 270 & 1i3.&1-Kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument,lub takiego dokumentu używa,podlega grzywnie,karze ograniczenia albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. &3 Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w &1,podlega grzywnie,karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Ciekawe kto beknie;Zarząd,Rada Nadzorcza a może razem.

  Odpowiedz
 • aneta 15:04, 13 lutego 2015

  Chyba sie udam do Spółdzielni Mieszkaniowej "Zagórze"może też ciekawego sie dowiem,np.może Rada nadzorcza podejmie jakies kroki odnośnie pracy dozorczyń,przychodza o 7 a o 9 juz "biegna"do domu chodniki nieodśnieżone,brniemy w sniegu raczej w mazi posniegowej,Drodzy administratorzy spóldzielni ,wy nie widzicie jak wyglada osiedle?Spójrzcie na chodniki przy ul.Łomżyńskiej.

  Odpowiedz
 • sab 12:56, 19 lutego 2015

  Nic nowego, takie metody były i są stosowane przez obecny Zarząd SM"Hutnik" od niemal początku ich pracy. Na posiedzeniach RN omawiano sprawy, a w protokole nie ma nawet wzmianki o tych sprawach bądz jest zmieniony całokształt danego protokołu.Nie ma przełożenia z nośnikami elektronicz.(nagraniami).
  Co gorsze niemal wszystkim członkom i prezydium RN to nie przeszkadzało. Akceptowali te nieprawidłowości a nawet wyśmiewano się z osoby która to zauważyła i podnosiła te nieprawidłowości.
  Są protokoły w 2ch wersjach oraz nagrania.
  Pani/pracownik SM"Hutnik"która protokołuje posiedzenia niech się wytłumaczy!!!!!

  Odpowiedz
 • sab 15:12, 19 lutego 2015

  Zmiany w protokołach z posiedzeń RN"Hutnik" to nic nowego. Takie praktyki zmian zapisów bądz pominięcie ważnych tematów głównie finansowych jest w tej SM "Hutnik"normą za przyzwoleniem panów prezesów w obecności mecenasa. Takie praktyki sa stosowane od min.3 lat.

  Odpowiedz
 • Marta 13:34, 21 lutego 2015

  sprawy dzieją się w czeladzkiej spółdzielni, nikt nie numeruje stron protokołów Rady Nadzorczej zawsze je można zmienić i dopasować. Przykład zaciągania zobowiązań przez ZarzĄD spóldzielni na setki i miliony złotych bez umocowania prawnego to prawie norma.Tak było z modnymi wodomierzami z nakładkami które miały zmniejszyć straty na wodzie, a wyszło inaczej.Tak jest z wymienionymi windami, które były modernizowane i mogły służyć następne lata oczywiście wzorem z Waszej spółdzielni i itd.......

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa