Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

S.M. Hutnik planuje kolejną sprzedaż działek

2013-06-10 09:18:06, komentarzy: 8

W dniach 7 i 14 maja Zarząd S.M. Hutnik wystąpił do Urzędu Miejskiego w Sosnowcu z prośbą o zamianę działek z w/w Urzędem prawdopodobnie celem odsprzedaży .Hutnik chce przejąć działki  znajdujące się  przy ulicy 11-go listopada ponad 6000 m2 (parkingi) , oraz działki na rogu ulic 11-go Listopada i Dobrzańskiego (pawilony).

Przypominamy , że sprzedaż działek przez S.M. Hutnik nie odbywa się w drodze przetargu i jest to kolejny przykład wyprzedaży majątku.

O tym jak Hutnik sprzedaje działki mogą Państwo przeczytać poniżej:

Jak Hutnik traci na sprzedaży działek.


Tagi wpisu: działka, hutnik, wyprzedaż
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Gość 13:15, 10 czerwca 2013

  A na stronie Spółdzielni nie ma słowa na temat walnego , nie mówiąc o informacji o przetargach , które zgodnie z regulaminem powinny ukazać się na stronie Hutnika. Wszystko sprzedać po cichu i bez rozgłosu. Taka jest polityka rady nadzorczej.

  Odpowiedz
 • Weronika 18:40, 10 czerwca 2013

  Sporo roboty by wszyscy dowiedzieli się o walnym. Nie ma jak poinformować nawet tych, co nie mają dostępu do internetu. Info nie zawiśnie na klatce wiadomo z jakiego powodu. Trzeba chyba kartki z informacją o walnym włożyć każdemu do skrzynki na listy. Inaczej nikt nie przyjdzie, bo to informacja tak tajna, że aż szkoda gadać...

  Odpowiedz
 • osoba 19:42, 10 czerwca 2013

  Jestem za. W informacji dodać dlaczego obecność na tym Walnym jest tak istotna dla nas wszystkich, jednakże obawiam się przede wszystkim sporych utrudnień z dostępem do skrzynek ze względu na domofony, na dozorczynie też nie ma co liczyć: w zamian za możliwość pracy Adamiec zobowiązał Je do bezwzględnego posłuszeństwa, żadna nie wrzuci ulotki do skrzynki - jedna drugiej się boi, że doniesie. Można by pocztą, ale to kosztuje. Adamiec ma w tej kwestii swobodę taką jaką miał Latos na Środuli - każe roznieść po skrzynkach i gotowe. Jeśli ktoś wymyśli jakiś sensowny i skuteczny sposób, to czekam w gotowości.

  Odpowiedz
 • Befi 19:45, 10 czerwca 2013

  Informacje o walnym były roznoszone pod koniec maja :)Takze Wasza wiedza jest marna:)

  Odpowiedz
 • osoba 14:43, 11 czerwca 2013

  I dlatego uznaliście, że na waszej oficjalnej stronie nie trzeba informować ludzi? Ale wiecie co! To jest naprawdę cwany pomysł! żeby rozdać ludziom info o terminie Walnego na miesiąc przed i potem ...cisza, licząc na to, że ludzie zapomną i nie przyjdą.

  Odpowiedz
 • Viki 9:01, 21 czerwca 2013

  Do BEFI- pod koniec maja były roznoszone informacje o walnym???? a gdzie??? w Krakowie czy Warszawie??? bo ja mieszkam na KISIELEWSKIEGo i nic nie było nigdzie napisane- nic wywieszone na tablicy ogłoszeń i zero jakiejkolwiek kartki w skrzynce, więc proszę skończ p i...... ć o naszej wiedzy, bo g ... o wiesz.

  Edytowano
  Proszę nie przeklinać.

  Odpowiedz
 • osoba 9:49, 21 czerwca 2013

  Ejże > Viki

  Odpowiedz
 • Dariusz 15:41, 25 czerwca 2013

  Wszystkie przetargi które do tej pory się odbywały były nie zgodne z prawem , na pytanie kiedy i gdzie była informacja o przetargach nigdy nie uzyskałem odpowiedzi .Spółdzielnia ta stała się prywatnym folwarkiem Adamca i jego świty.Na tym osiedlu mieszka kilku prawników ,i dziwi mnie to że żaden z nich jeszcze nie zainteresował się zarządem spółdzielni i jej prezesem.

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa