Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

S.M. Hutnik sprzedaje parkingi

2013-06-23 10:31:43, komentarzy: 8

Zarząd S.M. Hutnik na Walnym Zagromadzeniu Członków zamierza wystąpić o zagodę na sprzedaż kilku działek, na których obecnie zlokalizowane są parkingi. Dane pochodzą z materiałów na walne  strony 39 - 45 i http://zsip.sosnowiec.pl/ gdzie można sprawdzić na mapie nr. działek, które S.M. Hutnik chce sprzedać .

 

Poniżej kilka parkingów, które zostaną sprzedane.

 

Tylko wybór nowej Rady Nadzorczej może zablokować tą decyzję. Kandydaci rekomendowani przez nasze Stowarzyszenie są podani na głównej stronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi wpisu: działka, hutnik, parkingi, walne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • osoba 6:54, 24 czerwca 2013

  czy mnie pamięć zawodzi?! Król Maciuś Pierwszy obiecywał mieszkańcom, swego czasu, więcej parkingów dla lokatorów - czy więcej parkingów oddanych w prywatę dla cwaniaczków?

  Odpowiedz
 • BK 11:56, 24 czerwca 2013

  Już teraz nie ma gdzie postawić auta. Ludzie stawiają gdzie się tylko da np. trawnik,a potem wpada straż miejska czy policja i się zaczyna problem...

  Odpowiedz
 • bmc 17:19, 24 czerwca 2013

  Ehhh.
  Mówię dzisiaj do sąsiada czy idzie na walne , bo nasz parking chcą sprzedać, i co , nie idzie , bo mu się nie chce , a auto to zaparkuje gdzie indziej i będzie miał spacerek dla zdrowia.
  Ehh ludzie , brak słów.

  Odpowiedz
 • he he 14:07, 27 czerwca 2013

  Oby sprzedali te parkingi,ulice i chodniki niech dodają gratis skoro członkowie administracji nr 2 tak lubią głosować za obecnym zarządem:-) Wczoraj było widać jak im na niczym nie zależy...tylko potem bez narzekania jak to wam źle...

  Odpowiedz
 • Gość 11:20, 29 czerwca 2013

  No to parkingi poszły się bujać.
  Ciekawe co zrobicie jak je Wam ogrodzą he he.

  Odpowiedz
 • AntySMhutnik 12:30, 29 czerwca 2013

  jak to co zrobią? Może wreszcie zwolennicy obecnego zarządu otworzą oczy

  Odpowiedz
 • gggg 10:42, 26 września 2013

  Ktoś wie cośo powstającym na Kisielewskiego parkingu?????

  Odpowiedz
 • uszatek 17:59, 30 września 2013

  No i zaczęło się grodzenie parkingów. Ma pierwszy ogień poszedł parking przy Kisielewskiego, koło szkoły. Okazało się co prawda, ze ten parking sprzedało miasto - teraz będzie płatny, strzeżony. Ludzie zrobili spontaniczne zebranie na które przeszedł Wojtusiak radny-bezradny Niezależnych, popyhadło-piesek Adamca, który wylewał krokodyle łzy nad losem lokatorów, obiecywał pomoc, a nie zająknoł się ani słowem, że Hutnik też sprzeda niedługo kilka parkingów, o ile już nie sprzedał, bo teraz w spółdzielni wszystko jest tajne/poufne. Ciekawe co wtedy powiedzą lokatorom Niezależni jak zacznie się grodzenie parkingów sprzedanych przez spółdzielnie?

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa