Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

SM Hutnik z działkami sprzedaje również drogę.

2014-10-17 18:21:10, komentarzy: 0

SM Hutnik sprzedaje kolejne działki, tym razem w pobliżu Placu Papieskiego.

Według informacji uzyskanych z UM w Sosnowcu tereny te miały być przeznaczone na cele rekreacyjne. Działki te SM Hutnik otrzymała w ramach zamiany z UM w Sosnowcu.

Według mapy geodezyjnej do sprzedaży trafią też działki pod ulicą Gwiezdną (drogą). Nie wiemy czy to skutek przeoczenia, czy celowe działanie SM Hutnik, ale trudno sobie wyobrazić, aby droga dojazdowa została sprzedana. Jednakże proszę zwrócić uwagę, iż sprzedawane działki z drogą posiadają swój własny numer i nie stanowią części jakiejś większej działki.

 

Jednocześnie informujemy,iż m.in. po naszych informacjach Urząd Miejski w Sosnowcu zablokował sprzedaż niektórych działek ( z parkingami ), przekazując sprawę do Prokuratury. UM w Sosnowcu przekazał SM Hutnik działki, które ( zgodnie z Ustawą) powinny służyć mieszkańcom (tereny rekreacyjne, parkingi). Spółdzielnia Hutnik zgodnie z uchwałami z Walnego otrzymała zgodę na sprzedaż tych działek, a zgodnie z prawem nie może tego zrobić.

 

Zaskakujące jest to , że członkowie spółdzielni mając wiedzę, iż ich parkingi mogą trafić do sprzedaży nie zaprotestowali i nie uczestniczyli w walnym. Informowaliśmy o sprzedaży tych parkingów tutaj.

 

Mapa działek przeznaczonych do sprzedaży ( zaznaczone czarnym obrysem).

 

 

 

 

Link do materiałów na walne, mówiących o sprzedaży tych działek. str. 41

Link do szczegółowej mapy działek.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron www - szybka strona internetowa