Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Prokuratura będzie kontynuowała dochodzenie w sprawie sprzedanej przez S.M. Hutnik działki.

2016-06-06 23:03:20, komentarzy: 4

Sąd Rejonowy w Sosnowcu uchylił w całości umorzenie w sprawie podejrzenia wyrządzenia przez Zarząd SM Hutnik znacznej szkody majątkowej wyrządzonej SM Hutnik i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach.

Sąd w uzasadnieniu stwierdził, iż informacje zawarte w nadzwyczaj obszernej dokumentacji z przeprowadzonego śledztwa nie dają podstaw do umorzenia.

Sprawa dotyczy sprzedaży przez Zarząd  SM Hutnik nieruchomości zabudowanej po cenie znacznie niższej niż została zakupiona przez SM Hutnik. Pisaliśmy o tym tutaj.

Z kolei kupujący po pewnym okresie od zakupu wystawił tą nieruchomość na sprzedaż po o wiele wyższej cenie.


Delikatnie mówiąc Zarząd się zagalopował pisząc w swojej reklamowej gazetce o umorzeniu tej sprawy.


O kłamliwych informacjach poruszanych w tej gazetce (za którą płacą mieszkańcy) napiszemy wkrótce.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • gościu 11:02, 8 czerwca 2016

  Ha ha zobaczcie co się dzieje w SM zagórze pierwsze walne i dwóch członków Zarzadu nie dostało absolutorium - mocno ha ha

  Odpowiedz
 • gośc 16:35, 14 czerwca 2016

  A ja myslę,że Prokuratura swoje kroki powinna skierować w kierunku spółdzielni tej na Lenartowicza

  Odpowiedz
 • Windziarz 15:17, 25 sierpnia 2016

  Na Walnym Adams kłamał mówiąc o umorzeniu. Skala korupcji i przekrętów w Hutniku jest olbrzymia bo śledztwo przeniesiono do Krakowa i mocno się rozwija. Zarzuty dla bosów Hutnika to działania na szkodę Spółdzielni poprzez sprzedaż tej działki poniżej kosztów i dla rzeczoznawcy za wykonanie zaniżonego operatu. Skoro śledztwo jest w Krakowie to sprawa jest poważna i Adams z kumplami prędzej czy później staną przed sądem. Zobaczymy jaki wtedy kit wciśnie ludziom, tylko kto mu uwierzy. Zresztą nadal jest wyprzedawany majątek, a bosowie Hutnika nadal korzystają z drogich szkoleń i dzwonią gdzie się da ze służbowych komórek na koszt lokatorów. Bossowie Hutnika na poważnie boją się bo zangażowali za nasze pieniądze kancelarię z Krakowa, która ma ich bronić w sądzie. Odejście Kaczmarczyka to ściema bo nadal ma dużo do powiedzenia w Hutnika (było to widac na walnym). Kiedy to w przeszłości były prezio był na walnym i nawet czytał sprawozdanie bo ani Adams, ani Bielak nie potrafili by wygłosić takiego sprawozdania. Kaczmarczyk zatrudnia kilku konserwatorów budynków spółdzielni. To ściema, by jak dostaną wyroki to powiedzą ludziom, ze to sprawka byłego wicka, którego już nie ma. Japczyńska też odeszła bo jest umaczana jak oni wszyscy. Już niedługo bossowie Hutnika zamienią wygodne kanapy swych gabinetów na więzienne cele. I wtedy im powiemy - pozdrowienia do więzienia. Chyba, że Adams i kumple zagrają głupa i załatwią sobie żółte papiery by udowodnić, że są niespełna rozumu i nie wiedzieli co robili. Podobno Adams wybudował gdzieś nad Pogorią dom. Szybko się dorobił.

  Odpowiedz
 • chlopek 13:48, 26 sierpnia 2016

  Jak mówią ludzie na Sosnowcu dziadek MA był ubekiem i donosił na ludzi jak narzekali na władze. I wtedy ludzie Ci albo później bywali pobici albo mieli nieprzyjemności w pracy. Ojciec MA był komuchem i dyrektorem w Hucie Buczka, bardzo nielubianym przez robotników i ci go chcieli w 1980 wywieśc na taczkach. Teśc MA to ubek lub donosiciel UB bo w wyborach 2014 złożył oświadczenie lustracyjne, że miał kontakty z UB co było oficjalnie podane. Także jaki ojciec taki syn, a i żone wzioł sobie spośród swoich. Nic dziwnego, że MA ciągle robi jakieś przekręty. Jakby tak popatrze na innych Niezależnych pewnie wiele by się znalazło

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa