Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

W Hutniku budują na działce, którą sprzedają. Zobacz film z Walnego 2011.

2013-06-19 14:39:39, komentarzy: 5

Proszę zobaczyć film z jednego z Walnych Zgromadzeń Członków Spółdzielni, na którym Pan Prezes odpowiada na pytanie , czy Spółdzielnia może stracić na budowie przy ulicy Stańczyka.

Dodamy tylko , że S.M. Hutnik na tą inwestycję wydała juz około 400 000 zl, a żadnych wieloletnich umów (o których mowa w filmie) nowo przyjęci członkowie nie podpisali.

 

Zobacz film. 

  

Obecnie w książeczce z materiałami na walne na stronie 21 można przeczytać : „Zarząd podjął decyzję o przesunięciu terminu rozpoczęcia inwestycji (budowy przy ul. Stańczyka) do końca czerwca 2013 roku" Również na tej stronie napisano , że w lipcu 2012r rozpoczęto nabór osób zainteresowanych budową lokali. Dodamy tylko, że film jest z czerwca 2011r.

Na stronie 22 Zarząd pisze, że w 2013r zamierza rozpocząć inwestycję budowy bloku na ul. Stańczyka.

 

 

 

To ciekawe , bo zgodnie z projektem uchwały przygotowanej na obecne Walne, Zarząd chce sprzedać działkę razem z fundamentami i dosyć sporym terenem wokół.

Czy Zarząd chce przyjąć przed Walnym nowych członków w związku z budową, ktora się nie rozpocznie, ponieważ działka zostanie i tak sprzedana ? 

Są to działki nr.3275 i nr 983/11- zaznaczone kolorem żółtym. Poniżej przedstawiamy rzut tych dzialek.

 

 

 

 

W skrócie o budowie - na wybudowanych kilka lat temu fundamentach nowy Zarząd postanowił wybudować blok. Jednak zamiast rozpoczęcia budowy przyjęto kilkadziesiąt osób , jako członków oczekujących, którzy na walnym głosowali tak jak chciał Zarząd i Rada Nadzorcza (pisaliśmy o tym tutaj).

Niektórzy z nich świadczą dla Hutnika różne usługi – czytaj tutaj.

Obecnie stan budowy wygląda tak , jak na poniższym zdjęciu

 

 

 

 

Jak można wyczytać w harmonogramie budowy powinno być obecnie budowane drugie piętro, a do budowy w ogóle nie przystąpiono. Pobierz harmonogram.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • osoba 16:23, 19 czerwca 2013

  przecież od samego początku zdrowomyślący ludzie mówili, że cała budowa na Stańczyka to jedna wielka ściema. Niezależni są mistrzami oszustw i kantów. Podobno nie ma chętnych na mieszkania i dlatego budowa stoi. No a CZŁONKOWIE OCZEKUJĄCY? przecież około trzystu jest wpisanych, więc biorąc pod uwagę prawa rynku - powinno się już zaczynać następne budowy, żeby zaspokoić popyt.
  Ludzie! jak nie pójdziemy na Walne Zgromadzenie i nie wyrzucimy tych kanciarzy to będą nas rolować na każdym kroku.

  Odpowiedz
 • no nie mogę 16:50, 19 czerwca 2013

  Parafrazując Prezesa .
  Oddasz nam he he tą kasę he he , którą wtopiłeś w budowę he he ??

  Odpowiedz
 • osoba 19:12, 19 czerwca 2013

  Adamiec nic Tobie nie odda - przecież on nic nie ma! A tak na poważnie. Czy sądzisz, że nie zabezpieczał się na wypadek wpadki z przekrętami. Przecież Adamiec wykonywał tylko działania zatwierdzone przez Radę Nadzorczą, której musiał słuchać, ponieważ to Rada Nadzorcza wybiera i popiera prezesa. Człowieku! Cała odpowiedzialność spadnie na Radę Nadzorczą! On jak zwykle wywinie się i tyle.

  Odpowiedz
 • Palant 10:26, 20 czerwca 2013

  Wysłuchałem całej wypowiedzi pana prezesa w świetle dnia dzisiejszego to jawne kłamstwo.Nie dajmy się dalej okłamywać naszym obowiązkiem jest uczestniczenie w Walnym zebraniu.

  Odpowiedz
 • osoba 13:51, 20 czerwca 2013

  Oczywiście, że trzeba iść na Walne i zrobić ten pierwszy krok w kierunku unormalnienia działalności Spółdzielni, czyli wybrać taką Radę Nadzorczą, która nie będzie skamlącym pieskim, z pokorą żebrzącym o łaskawe spojrzenie jaśnie pana prezesa, tylko przywróci członkom spółdzielni należne poszanowanie Ich majątku.

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa