Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Czy S.M. Hutnik przejmie S.M. Zagórze?

2017-06-16 21:32:52, komentarzy: 131

Szanowni Mieszkańcy S.M. Zagórze!

 

Już za kilka dni najważniejsze zebranie w Państwa spółdzielni – Walne Zgromadzenie Członków. Wybór odpowiedniej Rady Nadzorczej to decyzja, która będzie miała bezpośrednie przełożenie na wysokość Państwa czynszów oraz wygląd Państwa bloków.


Wybór niewłaściwych ludzi może skutkować olbrzymim zadłużeniem spółdzielni, wprowadzeniem firm, za których działalność będziecie płacić ogromne pieniądze, a w skrajnym przypadku skończyć się może bankructwem Państwa oraz waszej spółdzielni.

Przed laty podczas Walnych w Spółdzielni Mieszkaniowej Hutnik, popełniliśmy grzech zaniechania. Pozwoliliśmy, by osoby nieodpowiedzialne dostały się do władz Spółdzielni Mieszkaniowej Hutnik i od tego momentu, prawie ośmiu lat, codziennie toczymy walkę z okrutną machiną Spółdzielni Mieszkaniowej Hutnik.

 

Niestety to nierówny pojedynek. Nasze zwycięstwa w sądzie wywalczone są sporymi nakładami finansowymi, ogromna ilość zgłaszanych przez nas błędów powoduje wydłużenie dochodzenia do prawdy przez policjantów i prokuratorów.

W Hutnik dzieją się rzeczy dużo gorsze niż sprawy sądowe, niestety nie o wszystkim możemy napisać.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik, która do niedawna posiadała nadwyżki finansowe zadłużona jest dziś na ponad 40 milionów złotych, a termomodernizacja w naszych zasobach, o czym pisaliśmy, jest ponad dwukrotnie droższa niż w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Zagórze.

I choć, jak zapewne Państwo wiecie, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Hutnik ma zarzuty korupcyjne i zwolniony został za kaucją, dalej rządzi w Spółdzielni Mieszkaniowej Hutnik, jak gdyby nigdy nic się nie stało.

 

Wielu kandydatów do Waszej Rady Nadzorczej to osoby związane ze Spółdzilnią Mieszkaniową S.M. Hutnik.

Osoby te otrzymały zadanie przejęcia Spółdzielni Zagórze.

 

Dlatego apelujemy do Państwa, byście zagłosowali na osoby, które gwarantują bezpieczny i stabilny rozwój Spółdzielni Mieszkaniowej Zagórze.

 

 

Wśród kandydatów do Rady Nadzorczej poniższe osoby gwarantują stabilność finansową i praworządność.

 

I część 21-06-2017

II część 22-06-2017

 • Błaszczykiewicz Kazimiera
 • Krzyżowski Jerzy
 • Marcoń Marta
 • Śnioch Beata
 • Róbel Edmunt

 

 • Bijak Teresa
 • Dziubak Leopold
 • Indyka Andrzej
 • Krawiec Dariusz
 • Olko Wanda
 • Ordon Tadeusz
 • Pardała Patrycja
 • Sosnowski Tomasz
 • Żmija Patryk


Powyższy list publikujemy na prośbę jednego z członków S.M. Zagórze.

 

Z naszej strony prosimy, aby wybrali Państwo mądrze.

Jeśli trafili Państwo na naszą stronę, to również mogą Państwo sprawdzić każdą z wymienionych osób w internecie i sami wyrobić sobie zdanie o kandydatach.

Wiemy tylko, że istnieje realna szansa, że do Rady Nadzorczej S.M. Zagórze trafią osoby, które będą mogły zmienić Zarząd,  w którym zasiądą osoby powiązane z S.M. Hutnik.


Prosimy o przemyślane wpisy, internet nie jest anonimowy.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Krzysztof 22:03, 16 czerwca 2017

  Skąd takie zainteresowanie spoldzielnią Zagórze w ogóle i szczególe przepraszam? Czy administrator coś sugeruje co kto itd.Zauwazylem duży popłoch ze strony spółdzielni Zagórze Pan Maciej A ....długi itp.Nie dostrzegam prawdy jakieś dowody są na to?CZY TO MOŻE SZTUCZNY TŁOK.TO ze rączka rączkę myje w spółdzielni doszedłem zatrudniając pracownika w ostatnim czasie po znajomości. Dziękuję Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Krzysztof 22:15, 16 czerwca 2017

  Proszę o Fakty jak można i jest ktoś w takim posiadaniu.
  Spółdzielnia Zagórze potrzebuje zmian i nie podlega to wątpliwości. Teraz wychodzą gazetka za gazetą a niedawno musiałem się fatygować po książeczkę do spółdzielni,twierdzili ze nie każdy potrzebuje jej ponieważ ludzie robią przelewy elektroniczne a fakt jest taki ze szczedzili na papierze!To nieliczny powód na zmiany

  Odpowiedz
 • Beka 22:38, 16 czerwca 2017

  Ja znam inne osoby nie związane z Zarządem SM Zagórze ani z Hutnikiem czy inna spółdzielnią. Te z listy to m,in, córka obecnego przewodniczącego rady nadzorczej, pan który został wybrany niezgodnie z przepisami statutu,ale w zgodzie z zarządem oraz pani radna która w momencie wyboru w ub.r. ponoć nie znała przepisów wyborczych statutu. Pewnie i pozostałe osoby są powiązane z zarządem. A pan Krzyżowski to pewnie znalazł się na liście w ramach wdzięczności, że załatwił za zarząd sprawę regulacji gruntów na Sikorskiego. Od kilku lat straszą nas Hutnikiem, ale przecież my znamy swoich sąsiadów i wiemy na kogo głosować, Ani Hutnik, ani Zarząd nie muszą nam wskazywać kogo mamy wybrać. Widać jak bardzo boją się o swoje
  stołki. Nie dajmy się zmanipulować.

  Odpowiedz
 • Beka 22:43, 16 czerwca 2017

  Panie Krzysztofie;
  książeczki to są wliczone w koszty obsługi informatycznej, a teraz kasa idzie na ulotki, biuletyny i dozorczynie zamiast sprzątać roznoszą to po skrzynkach

  Odpowiedz
 • inka 22:45, 16 czerwca 2017

  Widać, że Hutnik nie wystarcza. Oszczercze ulotki nie wystarczają. Zarzuty nie wystarczają. Ile trzeba mieć tupetu, żeby sięgać po władzę w normalnej spółdzielni. Chyba tylko Niezależni i SLD to potrafią, bo nikt inny.

  Odpowiedz
 • Beka 22:45, 16 czerwca 2017

  Proponuje żeby Zarząd zrobił z mecenasem taki przewał jak w zeszłym roku i wybrał wszystkich swoich ludzi na II walnym bo tam jest więcej pracowników SM to jest łatwiej

  Odpowiedz
 • Beka 22:50, 16 czerwca 2017

  Jak tak dalej pójdzie to kandydat do rady musi wskazać swoja przynależność partyjną,a przecież obecny przewodniczący startował z listy SLD na radnego.

  Odpowiedz
 • piotek 22:53, 16 czerwca 2017

  Prokuratura, podobno, przesłuchała pierwszych świadków. Ciekawe, kto ze SM Hutnik będzie kandydował do Rady Nadzorczej a kto się w ostatniej chwili wycofa?

  Odpowiedz
 • piwonia 21:26, 17 czerwca 2017

  Hutnik jest spalony przenosi się na inny okręt. Okręt SM Zagórze dryfuje spokojnie, ale może rozbić się o skały, tak jak roztrzaskała się bezpowrotnie SM Hutnik, ikona złej spółdzielczości w kraju.

  Odpowiedz
 • Kamil 12:41, 19 czerwca 2017

  Spalony jest od tej pory Świadomy Lokator. Wybieranie, która spółdzielnia jest zła, a która jest dobra dezawuuje to stowarzyszenie do zera.

  Dopisek administracji

  Każdej spółdzielni należy się bacznie przyglądać, SM Zagórze nie jest tu wyjątkiem. Wręcz namawiamy członków wszystkich spółdzielni do zainteresowania się swoim majątkiem, którym w ich imieniu zarządzają zarządy.
  W podanej przez nas informacji chodzi o próbę przejęcia tej Spółdzielni przez osoby, które notorycznie łamią prawo.
  Jak widzimy niektórzy tego nie rozumią.

  Odpowiedz
 • kamyk 22:02, 20 czerwca 2017

  Uwierzyłbym, gdyby nie to, że sami się angażujecie i wskazujecie konkretnych kandydatów do rn.

  Odpowiedz
 • Maria 20:49, 21 czerwca 2017

  Według ostatniej ulotki do Rady nadzorczej bedzie startował pracownik SM Hutnik nie jaki Roch Zachariasz .. czyli troll..

  Odpowiedz
 • Tomy 6:49, 26 września 2017

  Dlaczego troll??

  Odpowiedz
 • Krystyna 23:10, 16 czerwca 2017

  Która z osób na liście kandydatów nie jest powiązana z obecnym zarządem spółdzielni Zagórze

  Odpowiedz
 • kilof 21:27, 17 czerwca 2017

  Przedstawcie swoje nazwiska, a nie ukrywajcie się w pod pseudonimami. Wiadomo, że tego nie zrobicie, więc tak tylko piszę.

  Odpowiedz
 • Beka 23:12, 16 czerwca 2017

  SM Zagórze to już dwa lata pod rządami pani prezes ( byłej pracownicy Hutnika)i przewodniczącego rady nadzorczej. Prezes to już w wieku emerytalnym teraz tylko figurant, podpisuje pisma spreparowane przez mecenasa, niekoniecznie zgodne z przepisami prawa.

  Odpowiedz
 • kilof 21:30, 17 czerwca 2017

  Spreparowane przez mecenasa (?) no i będzie proces Beka!

  Odpowiedz
 • Krystyna 23:14, 16 czerwca 2017

  Prokuratora i prokuratora dajcie spokój nie straszcie ludzi na miłość boską
  Fakty POPROSZĘ I ODPOWIEDZ NA PYTANIE KTÓRA Z OSÓB JEST NIEZALEŻNĄ NIE POWIAZANĄ Z OBECNYM ZARZĄDEM SP ZAGÓRZE

  Odpowiedz
 • Beka 23:17, 16 czerwca 2017

  To pismo nosi datę 6.06. to jeszcze prokurator mógł go nie przeczytać, pewnie zajmie się sprawa po wakacjach, to musi potrwać o ile w ogóle się tym zajmie, bo raczej umarza takie sprawy jako znikoma szkodliwość czynu. Zamiast zamykać faktycznych przestępców będzie się paprał w sprawach spółdzielni.

  Odpowiedz
 • Beka 23:19, 16 czerwca 2017

  Pani Krystyno jeżeli zarząd wytypował te nazwiska to jak pani myśli ?

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa