Stowarzyszenie nie odpowiada za treści zamieszczone w komentarzach.

Wpisywanie adresu e-mail w komentarzach nie jest wymagane.

Żądamy odpowiedzi na pytania.

2017-10-24 11:47:16, komentarzy: 3

Grupa członków S.M. Hutnik w Sosnowcu w czerwcu tego roku zadała kilka pytań Radzie Nadzorczej i Zarządowi spółdzielni. Niestety odpowiedź do dzisiaj nie nadeszła.

Poniżej pismo, które zostało złożone w siedzibie S.M. Hutnik w Sosnowcu.

 


« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Kormoran 9:23, 28 października 2017

  Zacytuję ARYSTOTELESA ,,Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów ,bowiem są to rządy hien nad osłami'' i w przypadku SM Hutnik to się potwierdza.
  Dla Rady dwa zdania: Wszyscy mamy wybór odnośnie naszego zachowania wobec innych .Możemy wybierać zatem to co dla nas i innych jest dobre i naturalne
  lub złe prowadzące do wynaturzeń .Mam nadzieję ,że przyjdzie czas rozliczeń .

  Odpowiedz
 • Gość 6:21, 31 października 2017

  Jakiś czas temu ukazała się informacja w "Twoim zagłębiu" że sprawa w której oskarżony jest Adamiec trafiła do sądu. Ciekawe, że tak krótka notatka nie zawierała ani nazwy spółdzielni i nie określała osoby której dotyczy. Czyżby ktoś z władz miasta chronił Adamca??
  Sprawa dotyczy eks kandydata do fotela prezydenta miasta i dlatego mieszkańcy powinni być wyczerpująco informowani o stanie sprawy przez lokalne media.

  Odpowiedz
 • lokator 23:00, 15 kwietnia 2018

  Ukrywają wiele żeczy bo maja co ukryć. Umowa na orion zakłada, że po 10 latach dzierżawy dzierżawca ma prawo pierwokupu pawilonu. Adamsy są już 8 lat, za 2 lata wyjdzie jak mówią szydło z wora.

  Odpowiedz
Kreator stron www - szybka strona internetowa